שלטי הכוונה

 
מערכת Identity מתאימה עבור תכנון, ייצור והתקנה של שלטי הכוונה. בעזרת השלטים המיוצרים עם המערכת תוכלו ליצור בידול איכותי שבנוסף לתועלת של הכוונה והתמצאות במשרדיכם ימתג אתכם ויצטרף לשורת האמצעים שאתם נוקטים כדי לבדל את עצמכם ממתחריכם.
 

 
 

מי צריך שלטי הכוונה?

 
עסקים, חברות וארגונים בכל רחבי העולם משתמשים בשלטים ייעודיים לצרכי הכוונה. שלטים מקלים על לקוחות, מבקרים,ספקים. ולא פעם עובדי המשרד, החברה או הארגון עצמם. יש לשלטי ההכוונה תפקיד פונקציונאלי ונוכחות המשדרת את אופי וסגנון המקום, יוצרת יחס של הערכה אצל המבקר והזדהות אצל העובד.
 

השלטים מתאימים למגוון רחב של מקומות:

 
  • בנייני משרדים
  • ארגונים המחזיקים רשת של סניפים
  • מוסדות רפואיים
  • אוניברסיטאות ומכללות
  • מוסדות פיננסיים וחברות ביטוח
  • גופים רשמיים מקבלי קהל
 

לשלטי ההכוונה שלנו שורה ארוכה של יתרונות:

 
א. מודולואריות – לכל שלט יש מאפיינים אחרים הנגזרים מתוך דרישות הלקוח. עם המערכת שלנו לא תצטרכו להסתפק בגרסה בסיסית, אלא לתת ביטוי לצרכים הספציפיים שלכם. השלטים מיוצרים במקביל לתיעוד ממוחשב הכולל את סוג המוצר, המידות, הגרפיקה והצבעים. המטרה היא לאפשר ללקוח לבצע התאמות ושינויים בעתיד, בקלות, ללא זמן המתנה ותוך כדי שמירה על המראה המקורי של המערכת שנראית חדשה תמיד ללא אלתורים וטלאים.
 
ב. זמינות – התקנת השלטים אינה מצריכה מיומנות והזמנה שלהם יכולה להתבצע גם ממרחק של אלפי קילומטרים. ההתנהלות מבוססת קבלת הזמנה והוראות במייל, אישור הגהות במייל ומשלוח הסחורה ללקוח. באופן זה שולטו כ-90 שגרירויות ונציגויות משרד החוץ ברחבי העולם באמצעות מערכת Identity. והמשמעות היא זמינות ללא פשרות. אפשר להכין את השלטים מראש, להוסיף אותם למבנה קיים או להתקין אותם לקראת כניסה למשרד חדש.
 
ג. איכות - הקהל מתרשם וקובע את הערכתו עליך לאור העובדה הפשוטה – איך אתה "נראה". שלטי הכוונה הם כרטיס הביקור של העסק. הקפידו על ייצור שלטים איכותיים ותוכלו לבדל את עצמכם מול המתחרים. אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני, לכן כדאי להשקיע באיכות השלטים ובחומרי הגלם.
 
ד. מסר שיווקי - כדאי לנצל את ההזדמנות ולייצר שלטי הכוונה בהם משולבים גם אלמנטים המייצגים את עיסוקך, סגנונך וכל המבליט אותך כמותג. כך מרכזים את כל הצרכים של העסק תחת קורת גג אחת. יחד עם זאת, אלמנטים אלה חייבים להיות מדויקים ואלגנטיים. אפשר לשקול שילוט מואר ולצרף חומרים ועיצובים מיוחדים. גם עמודי הכוונה, שילוט מודולארי וגרפיקה המתאימה למסר השיווקי של העסק מוסיפים אלמנט פרסומי.
 
השאיפה של משרדים, חברות או ארגונים משרתי ציבור, היא מענה על צרכי המיתוג המייחדים אותם. השילוב של לוגו, תמונה או צילום רלבנטי בתוך השלטים מוכיחים את עצמם הם יכולים להתאים למשרדים, ארגונים וגופים משרתי ציבור ומקבלי קהל.
 
מערכת שילוט פנים מודולארית גמישה וקלה לשינויים משאירה לעסק את היכולת לבצע התאמות. היא מראה פרטים על המבנה האירגוני של העסק (מינהל, אגף, מחלקה, יחידה), מבליטה את סימני ההיכר ומייחדת אותו בתור גוף עסקי, ציבורי או ממשלתי. מאפייני העסק באים לידי ביטוי בתוך השלט ומשולבים יחד עבור השלמת המסר השיווקי.
 
העלות הכלכלית של פתרונות שילוט היא סעיף ההוצאות הקטן ביותר בענף נדל"ן ואילו האימפקט שלה בהתרשמות שלך מן המקום הוא גדול ללא שום פרופורציה. והיא משתלמת בטווח הקצר והארוך. בנוסף, הכוונה מסודרת חיונית כדי להניע לקוחות לפעולה או לשפר את רמת היעילות בתוך המשרד.
 
רוצים להתקדם לדור הבא של פתרונות השילוט? הגעתם למקום הנכון. צרו קשר עם נציגי חברת אות ושלט תעשיות בע"מ ובואו לשמוע על Identity. הצטרפו לקהל הלקוחות שלנו ולא תתחרטו!