שלטים למשרד

 
מערכת IDENTITY , מערכת שילוט מודולרית שמטרתה הכוונה והתמצאות בבניין ציבורי, גופים גדולים וקמפוסים.
 

 
 
rapoport
 
 
 

שלטים למשרד - identity שירות מקיף ומקצועי

 
בניגוד לחברות המתחרות בתחום, אנשי המקצוע של אות ושלט דואגים באמצעות מערכת Identity לייחודו של הלקוח ולכל היבטי העיצוב של השלטים.

לפיכך, בנוסף לעובדה שהמבקרים במבנה יוכלו למצוא את דרכם ליעד המבוקש בקלות וביעילות הם גם מסוגלים להבין כי הגיעו למקום הנכון על פי צבעי השלט, הלוגו המוטבע עליו והמסרים הויזואליים שהוא משדר, לעיתים ללא כל טקסט.

הבידול מהמתחרים שבא לידי ביטוי בעיצוב השלטים מביא את הלקוח להזדהות עם העסק ומוצריו ולתחושת שייכות של העובד.
 

שילוט למשרד - טכניקות ייצור מתקדמות

 
יתרון נוסף העומד לזכות חברת אות ושלט הוא טכניקות הייצור שעושות שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ביותר בתחום השילוט. הודות לטכניקות בהן משתמשים אנשי המקצוע של החברה, שלטים שמיוצרים ע"י חברת אות ושלט תעשיות בע"מ משרתים את בעליהם שנים רבות מבלי להתקלף, מבלי להישרט ומבלי לסבול מבלאי מכל סוג שהוא.

נוסף על כך, כל המידע הויזואלי והטקסטואלי המוטבע על גבי השלטים מסדרת Identity מתועד תוך כדי ביצוע העבודה במערכת CRM בסטודיו של החברה. הודות לכך יכולים לקוחות להזמין השלמות, שינויים ועדכונים לפי הנתונים המקוריים של השלטים מבלי לחשוש להבדל בצבע, בגודל, בסוג החומר או בכל שוני שנראה כטלאי על המראה המקורי של השלט. הודות לתיעוד הממוחשב של מוצרי החברה ניתן לבצע שינויים ועדכונים במראה השלטים מבלי לסטות מהמאפיינים המקוריים של השלטים השונים.

אם לא די בכך, מוצרי מערכת Identity ניתנים להתקנה עצמית ומאפשרים החלפה של שלט או חלק משלט ללא צורך באיש מקצוע או בכלי עבודה, מה שמוביל לחסכון משמעותי בעלויות.
 
אם אתם זקוקים לשילוט אסתטי ומאיר עיניים שיאפשר לבאים בשערי המשרד או החברה שלכם להתמצא בקלות – הגעתם אל המקום הנכון! פנו אלינו, דרשו את מערכת Identity ותזכו למענה ולליווי של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה.