קטלוג מוצרים

 
 
 
 

סוגי השילוט שאנו מציעים

 
חברת identity שמה לה למטרה לספק ללקוחותיה מגוון רחב מאד של פתרונות שילוט מתקדמים, למגוון רחב מאד של מקומות. כמובן שכל שלט יכול להתאים למטרות שונות, ולהלן פירוט מלא על סוגי השלטים שאנו מציעים לכם, תוך שימוש בפתרונות מיוחדים ויוצאי דופן.
 
 
 
 

איזה שילוט אפשר לתלות?

 
  • שלטי חדר אישיים עם נייר - מדובר על פתרון מעולה עבור שילוט לחדרים שבהם שוהה אדם אחד או שניים במשרדים וארגונים שונים. הפתרונות של חברת identity מתבססים על כך שיהיה אפשר גם במידת הצורך להחליף את השלט בקלות - עם הדפסת קובץ מיוחד מהמדפסת, הכנסת הנייר לתוך מסגרת השלטים, וכך לא צריך להחליף את כל השלט, גם בחילופי תפקידים.

  • שלטים חדר ללא נייר - כמובן שחברת identity יכולה גם לספק לכם שלטים אישיים ממתכת ללא שילוב של נייר. שלטים אלו מתאימים בכניסה לחדרים קבועים - למשל בכניסה לשירותים, למטבחון, שלטי הכוונה למקלט ויציאות חירום, וכיו"ב.

  • שלטי בטיחות - לחברת identity ניסיון רב בהפקה של שילוט בטיחות מכל סוג. חברתנו מספקת פתרונות לסימני בטיחות כגון אין כניסה, סכנת התחשמלות, שימוש בחומרים מסוכנים, סימנים ליציאת חירום, שלטי הכוונה למדרגות, ועוד.

  • שלטי דגל - אם אתם מחפשים פתרונות שילוט אשר יהיו בולטים במיוחד ויראו על השימוש בחדר, ניתן להשתמש בשלטי הדגל של חברת identity. שלטים אלו בעצם מותקנים לא בסמוך לחדר אלא מעליו (ומכאן השם שלהם) - אפשר לכוון איתם לפתחי יציאה וכניסה, חדרי שירותים, ועוד.

  • שלטי הכוונה בקומה - כשאדם נכנס לקומה, חשוב שיהיו שלטים שיראו לו היכן עליו לפנות למשרד הרלוונטי. לחברת identity פתרון שילוט מתקדם במיוחד - אנחנו מספקים לכם את השלט תוך זמן קצר, ואתם יכולים להצמיד אותו אל הפלטפורמה הקיימת שסיפקנו לכם מראש, בלי להשתמש בכלי עבודה! פתרון זה מתאים כמובן לסביבת עבודה גמישה בבניין משרדים.
 

לקבל אצלנו את כל סוגי השילוט

 
אלו הם סוגי השלטים המרכזיים שחברת identity יכולה לספק לכם, ויש כמובן סוגי שלטים
נוספים - שלטים ללובי ראשי בבניין, שלטים עם פירוט על שעות קבלה, וכן הדפסה והפצה של תגים עבור עובדים. פנו אלינו וקבלו פרטים נוספים על הפתרונות המיוחדים שנוכל לספק לכם.